2016: Το Διοικητικό Συμβούλιο και ο Διευθυντής του Συνεταιρισμού με τον Πρόεδρο της Δημοκρατίας, κατά τους επετειακούς εορτασμούς για τα 100 χρόνια αδιάλειπτης λειτουργίας του Συνεταιρισμού, στην κεντρική πλατεία Αγίου Γεωργίου Ζαγοράς.
![Το Διοικητικό Συμβούλιο και ο Διευθυντής του Συνεταιρισμού με τον Πρόεδρο της Δημοκρατίας](https://zagorin.gr/100zagora/wp-content/uploads/2018/07/2016_proedros_ds.jpg)
2016: Το Διοικητικό Συμβούλιο και ο Διευθυντής του Συνεταιρισμού με τον Πρόεδρο της Δημοκρατίας, κατά τους επετειακούς εορτασμούς για τα 100 χρόνια αδιάλειπτης λειτουργίας του Συνεταιρισμού, στην κεντρική πλατεία Αγίου Γεωργίου Ζαγοράς.