Σε διήμερο συνέδριο που συνδιοργάνωσε το Υπουργείο Αγροτικής Ανάπτυξης και Τροφίμων, η Περιφέρεια Αττικής και η Γενική Γραμματεία Ισότητας των Φύλων, προσκλήθηκε και συμμετείχε ο Αγροτικός Συνεταιρισμός Ζαγοράς.
![](https://zagorin.gr/100zagora/wp-content/uploads/2016/12/varouta_pagasitikos-758x379.jpg)
Σε διήμερο συνέδριο που συνδιοργάνωσε το Υπουργείο Αγροτικής Ανάπτυξης και Τροφίμων, η Περιφέρεια Αττικής και η Γενική Γραμματεία Ισότητας των Φύλων, προσκλήθηκε και συμμετείχε ο Αγροτικός Συνεταιρισμός Ζαγοράς.